|   | 
 • Ayşe Tilki Kimdir, nerelidir?


  Ayşe Tilki Kimdir, nerelidir?

  28 Mart 2000 doğumlu olan Aleyna Tilki ilk olarak 2014 senesinde Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ile adını duyurdu. Yarışmada farklı tarzda seslendirdiği Gesi Bağları, Eledim Eledim, Uzun İnce Bir Yoldayım gibi türkülerle dikkatleri üzerine çekti. Şu günlerde ise Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı Cevapsız Çınlama isimli çalışması ile gündemde.
   
  Resmi internet sitesinde aktardığına göre 3 yaşından beri şarkı söyleyen Aleyna Tilki, ilk televizyon deneyimini  ise 8 yaşında yaşamış. Ayrıca Emrah Karaduman sayesinde Murat Boz'un Janti albümünde bir şarkıda vokalist olma imkanı elde etmiş.
   
  Uzun yıllar voleybol, tiyatro ve dansla ilgilenen Aleyna Tilki, 2016 itibariyle İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi 3. sınıf öğrencisi. Ve öğrenim hayatına psikoloji okuyarak devam etmeyi planlıyor.
   
  Aleyna Tilki feat Emrah Karaduman - Cevapsız Çınlama şarkısı youtube video klibi
   

   

  Aleyna Tilki instagram hesabı: https://www.instagram.com/aleynatilkiofficial/

  Aleyna Tilki twitter hesabı: https://twitter.com/aleynatilki

  Aleyna Tilki facebook hesabı: https://www.facebook.com/AleynaTilki/

  Aleyna Tilki resmi internet sitesi: http://aleynatilki.com.tr/

  Aleyna Tilki Fotoğrafları/Resimleri:
   

  aleyna tilki 01

   

  aleyna tilki 02

   

  aleyna tilki 03

   

  aleyna tilki 04

   

  aleyna tilki 05


  Aleyna Tilki kimdir, aleyna tilki kaç yaşında, aleyna tilki biyografisi ne, aleyna tilki nereli, aleyna tilki sevgilisi kim, aleyna tilki fotoğrafları, aleyna tilki boyu kilosu kaç, aleyna tilki göz rengi ne, aleyna tilki resimleri, aleyna tilki instagram adresi, aleyna tilki facebook sayfası, aleyna tilki twitter adresi, aleyna tilki şarkıları, aleyna tilki haberleri ve hakkında herşey.  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.