|   | 
 • Boğaziçi Markalar Zirvesi


  Boğaziçi Markalar Zirvesi
  Üçüncü Boğaziçi Markalar Zirvesi bu sene 9-10 Nisan tarihlerinde düzenleniyor.

  Üniversite kampüslerinden, ileride bölgesel,  ulusal alanda marka ve pazarlama alanında tanınacak öğrencileri desteklemeyi ve bu sektörün önde gelen isimleriyle bir araya getirmeyi amaçlayan Boğaziçi Marka Zirvesi 9-10 Nisan tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde,Albert Long Hall’da düzenlenecek.
   
  Arçelik ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinliğin diğer sponsorları arasında P&G, Colgate Palmolive, Nutricia, KPMG ve Reckitt Benckiser gibi markalar da bulunuyor. Açılış konuşmasını Ali Sabancı’nın yapacağı etkinlikte sponsor markalardan üst düzey yöneticilerin katılımyla gerçekleştirilecek marka oturumlarının yanı sıra marka ve pazarlama sektörünün önde gelen isimlerin katıldığı paneller, Güven Borça ve Yüce Zerey gibi isimlerin sunumları ve Dreamstalk gibi oluşumların interaktif oturumları zirveye renk katıyor. Sarp Apak ve Gupse Özay’ın katılımıyla gerçekleştirilecek bir söyleşi ise Boğaziçi Marka Zirvesi’ne heyecan katan oturumlar arasında.
   
  Satış Ve Pazarlama Kurulu
   
  Satış ve Pazarlama Alt Kurulu,  Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün 62 yıllık birikim ve deneyimi ile satış, marka ve pazarlama dünyasındaki gelişmeleri  takip ederek kazandığı birikimi düzenlediği etkinlikler ile öğrencilerle paylaşmayı , satış ve pazarlama ile ilgili birikimi ve yeteneği olan öğrencilerin kendilerini geliştirmesine ve hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı amaçlayan bir alt kuruldur.
   


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.