|   | 
 • Ceceli Yine Magazin Gündeminde


  Ceceli Yine Magazin Gündeminde
  "Mustafa Ceceli'yle Yasak Aşk Yaşadı" İddiasına Tuvana Türkay'dan Yanıt

  Eşi Sinem Ceceli'den boşanan ve aradan 5 gün geçtikten sonra sosyetik güzel Selin İmer'le ABD'deki Ahmed Hulusi'nin yanına uçarak samimi pozlar veren Ceceli'nin, evliyken Tuvana Türkay'la yakınlaştığı iddia edildi.

  ALBÜMÜNÜ DÜZENLEDİ

  Uçankuş TV Haber Müdürü Faik Erdemli’nin haberine göre, Mustafa Ceceli, Türkay’ın sesini beğendi ve tanışma mesajı gönderdi. İkili Gezegen Mehmet'in programında ilk kez 1 Ocak 2015’te bir araya geldi. Türkay o programda yeni şarkısını seslendirdi. Ardından Mustafa Ceceli, Tuvana Türkay'’ın ‘Ara Ne Olursun’ albümünün düzenlemesini yaptı. Ceceli ve Türkay’ın yolu geçtiğimiz Şubat’ta da Beyaz Show'da kesişti.

  NE OLDUYSA BİRDEN KÜSTÜLER

  İkili, Ceceli’nin stüdyosunda sık sık buluşmaya başladı. Düet yaptı, hatta klip çekti. Ancak, ikilinin yolları birden ayrıldı. Düet ile klip de rafa kalkmış oldu. Ayrılıklarının ardından hem Mustafa Ceceli hem de Tuvana Türkay sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bile bıraktılar. Tuvana, daha önce futbolcu Sercan Yıldırım ve Alper Potuk’la aşk yaşamıştı.

  Tuvana Türkay, bu iddialara sosyal medya hesabından ateş püskürdü.

   

  Mustafa Ceceli 'Tuvana Türkay'la yakınlaştı’ iddiası

   

  Mustafa Ceceli 'Tuvana Türkay'la yakınlaştı’ iddiası

   

  Mustafa Ceceli 'Tuvana Türkay'la yakınlaştı’ iddiası

  Mustafa Ceceli 'Tuvana Türkay'la yakınlaştı’ iddiası


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.