Arka Sokaklar 492.Bölümün Fragmanı Yayınlandı! Rıza Baba tutuklanıyor
Sosyal Medya

HABERLER

Arka Sokaklar 492.Bölümün Fragmanı Yayınlandı! Rıza Baba tutuklanıyor

Arka Sokaklar son bölümde; Mesut, kendisini katleden şahsa yüklü miktarda para ödülü verileceği gerçeğine ulaştı. Rıza Baba'nın tutuklandığı Arka Sokaklar’ın 492.bölümü fragmanı yayınlandı.

Kanal D ekranlarının uzun soluklu polisiye dizi projesi Arka Sokaklar 491.bölümünde Mesut'un gerçekleştirdiği gizli operasyon damgasını vurdu.

Arka Sokaklar son bölümde; Mesut, işini riske atmamak ve tehlikelinin boyutunun büyük olması açısından doğru hamlelerde bulunabilmek için ekip arkadaşlarına haber vermeksizin başına ödül koyan çete liderini ele geçirmek, karşılaştığı bu durumdan sorunsuz bir şekilde kurtulabilmek hedefiyle harekâta geçmesi sahne oldu.

Mesut, kendisini katledecek olan şahsa yüklü miktarda para verileceği gerçeğine ulaşırken, diğer taraftan Halis çevirdiği dümenleri ve tüm foyasını ortaya çıkarabilmek için de kolları sıvayarak eylemlerine hız kesmeden devam etti. Tüm bunların yanı sıra Rıza Baba'nın karşılaştığı beklenmeyen bir hadiseyle zor anlar yaşamasının ekranlara geldiği Arka Sokaklar 492.bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 492.bölüm fragmanında ise; rüşvet çetesinin başındaki isim olduğu gerekçesiyle polis ekipleri tarafından Asayiş Şube Müdürü Rıza Baba'nın evine polis ekipleri tarafından evine baskın düzenliyor ve evinde buldukları yüklü miktarda parayı bulmalarının sonucunda tutuklanarak gözaltına alınıyor. 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.