Fenerbahçe ve Beşiktaş Kamplarına Sürpriz Ziyaret
Sosyal Medya

HABERLER

Fenerbahçe ve Beşiktaş Kamplarına Sürpriz Ziyaret

YTB, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TÜGVA iş birliğinde düzenlenen "Uluslararası Gençlik Kampı"na katılan gençler, Antalya'da Beşiktaş ve Fenerbahçe kamplarına sürpriz ziyaret gerçekleştirerek futbolcularla bir araya geldi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) iş birliğinde Almanya'dan Türkiye'ye gelerek "Uluslararası Gençlik Kampı"na katılan 90 genç, Beşiktaş ve Fenerbahçe Kulüplerinin Antalya'daki kampını ziyaret ederek futbolcularla fotoğraf çektirdi.

İlk olarak Beşiktaş’ın kampını ziyaret eden Genç YTB’liler antremanı izledi. Gençler, oyuncular ve teknik direktör Şenol Güneş lehine tezahürat yaparken, en büyük ilgiyi Portekizli oyuncu Ricardo Quaresma gördü. Beşiktaşlı oyuncular da antrenman sonrası gençlerin bulunduğu tribün önüne giderek toplu fotoğraf çektirdi.

"Uluslararası Gençlik Kampı"na katılan gençler ayrıca Antalya’da kamp yapan Fenerbahçe Kulübünün futbolcularıyla da bir araya geldi. Burada gençler Fenerbahçeli futbolcularla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

YTB'nin yurt dışında yaşayan gençlere yönelik Türkiye'de her yıl düzenlediği "Gençlik Kampı" programlarına katılanlar, okçuluk, tırmanma duvarı, mini golf, kano, rafting, dağ bisikleti, ip parkuru gibi sportif faaliyetlere katılma imkanı buluyor.

Katılımcılar için ayrıca Türkçe, tarih, dış politika ve kişisel gelişim gibi konulara ilişkin eğitim programları ile doğa ve kültür gezileri de düzenleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.