Acun Ilıcalı Itır Esen ile Aşk Yaşıyor mu?
Sosyal Medya

EĞLENCE

Acun Ilıcalı Itır Esen ile Aşk Yaşıyor mu?

Acun Ilıcalı ile Itır Esen aşkı mı yaşıyor. Magazin dünyası bu bomba dedikoduyla sallanıyor. Şeyma Subaşı'ndan ayrılan Acun'un Esen ile birlikte olduğu öne sürülüyor. Son dakika haberi: Acun Ilıcalı ile Itır Esen aşk mı yaşıyor? O fotoğraflar ortaya çıktı

2017 Miss Turkey Türkiye güzeli Itır Esen ile Acun Ilıcalı arasında aşk dedikodusu magazin gündemine son dakika olayı olarak düştü. Kendisinden bir çocuğu olan Şeyma Subaşı ile geçtiğimiz aylarda tel celsede boşanın Acun Ilıcalı ile Itır Esen'in aşk yaşadıları, baş başa yemek yedikleri ve yurtdışında tatil yaptıkları iddia edildi. Vakitsiz Horoz'un haberine göre; İkilinin Bağdat Caddesi'nde bir restoranda görüldükleri, birlikte tiyatroya gittikleri son olarak da Dubai'de kısa bir tatil yaptıkları iddia ediliyor.

  • Geçtiğimiz günlerde model Itır Esen'in, Acun Ilıcalı ile sevgili olduğu iddia edildi. Her ne kadar bu habere çok itibar edilmese de, sosyal medya şimdiden Itır Esen ve Şeyma Subaşı'nı kıyaslamaya başladı. 'Şeyma ve Itır ikiz mi?' gibi yorumların da sonu gelmedi…

İki genç kadının benzerliğini ortaya koyan fotoğraflar ise herkesi şaşkına uğrattı. Subaşı ve Esen'in benzerlikleri sadece tiple de sınırlı değil… Verdikleri pozlar ve stilleri de neredeyse birebir aynı.

  •  İşt eo fotoğraf...

    acun ılıcalının yeni sevgilisi ıtır esen ile görüntüleri ortaya çıktı

 

Itır Esen kimdir kaç yaşında? Halası Türk filmlerinin tanınmış yüzü

 

Kendisiyle aynı ismi taşıyan eski Türk filmlerinin tanınan siması Itır Esen'in yeğeni ve seslendirme sanatçısını Hayri Esen'in torunu olan genç model, son günlerde magazin dünyasının gündeminde yer alıyor. Özel hayatıyla gündeme gelen Itır Esen, 2017 yılında gerçekleştirilen Miss Turkey yarışmasında birincilik elde ederek tacı kazanmış, sonrasında 15 Temmuz Şehitlerine yönelik yaptığı bir paylaşım dolayısıyla tacı geri alınmıştır. İşte, Itır Esen hakkında bazı bilgiler

Yeşilçam filmlerinden tanınan bir oyuncunun yeğeni ve seslendirme sanatçısı büyükbabanın torunu olan , model olarak birçok defileye katılım göstermiştir. Bir dönem Miss Turkey yarışmasına da katılım gösteren Itır Esen birincilik elde etmiştir ancak 15 Temmuz Şehitlerine yönelik yaptığı paylaşım dolayısıyla tacı geri alınmıştır. Peki, ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

ITIR ESEN KİMDİR?

Birçok defilede yer alan Itır Esen, seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu ve oyuncu Itır Esen'in yeğenidir. Miss Turkey 2017 finalisti olan Esen, 1999 yılında dünyaya gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi olan Itır Esen,ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

Miss Turkey yarışmasında birinci olan Itır Esen'in tacı, 15 Temmuz Şehitleri hakkında yaptığı paylaşımların ardından geri alınmıştır.

 
 
 

HALASI TÜRKİYE'NİN YAKINDAN TANIDIĞI BİR SİMA 

Hala Itır Esen, fotomodellik yaptığı dönemde Milliyet Gazetesi'nin ekinin kapağında bir fotoğrafı yayımlanmıştır. Aşk-ı Memnu'nun kastı için yeni yüzler aranırken kendisine 'Bihter' rolü teklif edilmiştir. Halit Refiğ, Itır Esen'i görür görmez kendisine 'Bihter'in üvey kızı 'Nihal' karakterini uygun görmüştür. 1975 yılında TRT'de yayınlanan 6 bölümlük dizi ile bir anda tanınmıştır.

Daha sonra Münir Özkul ve Adile Naşit filmlerindeki sarışın, hüzünlü gözleriyle bakan mahzun duruşlu genç kız olarak Türk sinema severlerin kalplerinde yer etmiştir.

Seks filmleri furyasının başlaması üzerine sinemayı bırakmış ve ünlü sinemacı Yavuz Turgul'la evlenmiştir. Bu evlilikten iki de çocuğu olmuştur.

2001'de yine TRT'de yayınlanan ve başrolünü Zuhal Olcay'ın oynadığı Yeditepe İstanbul ile Türk sinemasına geri dönmüştür. 2007 yılında Hülya Koçyiğit'in başrol oynadığı "Aşk Eski Bir Yalan" dizisinin senaristliğini üstlenmişti.

YER ALDIĞI PROJELER

Aşk-ı Memnu (1975)

Bizim Aile (1975)

Gençlik Köprüsü (1975)

Aile Şerefi (1976)

Gülen Gözler (1977)

Benim Gibi Sevenler (1977)

Liseli Kızlar (1977)

Cennetin Çocukları (1977)

Rezil (1978)

Yeditepe İstanbul (2001)

Aliye (2004)

Çemberimde Gül Oya (2004)

Alanya Almanya (2005)

Yeniden Çalıkuşu (2005)

Arka Sokaklar (2006)

Ahh İstanbul (2006)

Sis ve Gece (2006)

Sınav (2006)

Doktorlar (2006)

Pertev Bey'in Üç Kızı (2006)

Kuzey Rüzgarı (2007)

Milyonda Bir (2008)

Güneşi Gördüm (2009)

Adını Sen Koy (2009)

Deli Saraylı (2010)

Maskeli Balo (2010)

Mavi Kelebekler (2012)

Kurt Kanunu (2012)

Taş Mektep (2012)

Aşk Ağlatır (2013)

Fatih-Harbiye (2013)

Peri Masalı (2013)

Gamsız Hayat (2015)

Kördüğüm (2016)

 

 

 
  •  

 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.