Neymar'ın Doğum Gününde Bir Türk Model
Sosyal Medya

EĞLENCE

Neymar'ın Doğum Gününde Bir Türk Model

Neymar'ın doğum gününde dikkat çeken bir isim yer aldı. Doğum gününe Neymar tarafından bir Türk model çağırıldı. İşte Elif Aksu'nun doğum gününden kareleri

Paris Saint-Germain'de 10 numaralı formayı giyen Brezilyalı futbolcu Neymar, 27. yaşını kutladığı doğum günü partisinde, Türk model Elif Aksu'yla görüntülendi.

Neymar'ın partisinde Türk kızı
 
Neymarın partisinde Türk kızı
Yaşadığı sakatlık nedeniyle Nisan ayına kadar sahalara dönmesi beklenmeyen Brezilyalı futbolcu Neymar, dün gece 27. yaş gününü kutlamak için arkadaşlarıyla bir araya geldi. Ünlü futbolcu Neymar'ın el ele görüntülendiği Türk model Elif Aksu ise güzelliğiyle adeta büyüledi.
 
Ferrari parçalamıştı
 
2017 yılının Mayıs ayında, sevgilisinin Ferrari'siyle yaptığı trafik kazasıyla, bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Türk model Elif Aksu, dün gece Neymar'ın doğum günü partisinde görüntülendi.
3
Uyuşturucu iddiası
Uyuşturucu iddiası
The Sun gazetesinin haberine göre Elif Aksu, trafik kazası geçirdiği gün Suudi kökenli milyarder sevgilisiyle alkol alıp, uyuşturucu kullanmıştı.
4
Jetiyle polisten kaçmak istedi
Jetiyle polisten kaçmak istedi
Ünlü model, Ibıza tatili esnasında yaptığı trafik kazasında, uyuşturucunun etkisinde olduğu için özel jetiyle polisten kaçmaya çalıştı. Ancak kısa süre içinde yakalanınca kefaret ödeyerek, cezasından kurtuldu.
5
Sevgilisi yurt dışına kaçtı
Sevgilisi yurt dışına kaçtı
Ünlü modelin, o dönem aşk yaşadığı milyarder sevgilisi ise Elif Aksu'nun mahkemeye çıkarılmasını bile beklemeden, Londra'ya kaçmıştı.
 
Instagramda tanınıyor
 
25 yaşındaki modelin, Instagramda 102 bin takipçisi bulunuyor.
7
 
 
8
 
 
9
 
 
 
13
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.