9 Şubat 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
Sosyal Medya

EĞLENCE

9 Şubat 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Bugün alabileceğiniz kararlarla hayatınıza yön vermek, farklı bir yaşama başlamak ve ilişkilerinizi düzeltmek istiyorsanız 9 Şubat 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları siz değerli okuyucularımız için hazırlandı. İşte güne dair iş, aşk ve para değerlendirmeleri.

Google üzerinde en çok aranan terimlerden olan günlük burç yorumları artık  aracılığı ile önünüze geliyor. Usta isimlerin geleceğe yönelik yaptığı yorumların derlendiği haberimizde burcunuzla ilgili her şeyi öğrenebilir ve gülük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz. Gündelik hayatınızdan iş ve aşk hayatınıza, ikili ilişkilerden ekonomik durumunuza kadar pek çok konuda yapılan internet yorumlarını sizler için bir araya getirdik. İşte 9 Şubat 2019 Cumartesi günlük burç yorumları nasıl oluştu? İşte detaylar...

9 Şubat 2019 Cumartesi Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları herkes tarafından merak ediliyor. Sizler için hazırladığımız haberimizde burç yorumlarınızı okuyabilirsiniz.

Burç yorumları hayatta alacağınız kararlara ve atacağınız adımlara ışık olabilir. Bazen aşk olarak size geri dönebilir bazen ise maddi olarak size geri dönüşü olacaktır. 9 Şubat 2019 Cumartesi alacağınız kararlarda,gideceğiniz yerlerde ve daha bir çok şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. Burçlar size yol gösterici tavsiyelerde bulunabilir. 9 Şubat'ta dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 9 Şubat 2019 Cuma günlük burç yorumları... Yay burcuna mensup olan kişilerin ortak özellikleri neler? Yay burcunun uğurlu günü hangisi? Yay burcunun ortak özellikleri nelerdir? Yay burcundan olan ünlüler hangileri? Yay burcunun diğer burçlarla uyumu nasıldır? Yay burcu erkeğinin/kadının özellikleri neler? 8 Şubat burç yorumları ve burçlara dair her şey haberimizde...

Günlük burç yorumunuz Gazete Damga'da! Burç yorumları sabah saatlerinde okunarak güne iyi başlamak amaçlanır. Bu doğrultuda hazırladığımız haberimizde burcunuza ait günlük tüm yorumları okuyabilirsiniz. İşte detaylar...   9 Şubat 2019 CumartesiKOÇ Burcu Yorumu: İŞ: Çevrenizde sizi çekemeyen öyle çok kişi var.İşinizle ilgili konuşurken temkinli olun ve herkese güvenmeyin AŞK:İlişkinizi sorgularken yanılma payınızı unutmayın. Siz her zaman haklı olmayabilir, zor durumda kalabilirsiniz.. SAĞLIK: Çalışmayı çok sevmeniz takdir edilecek yanınız. Bir de abartıya kaçmasanız her şey daha sağlıklı olacak.

9 Şubat 2019 CumartesiBOĞA Burcu Yorumu: İŞ: Duygularınızda temkinli davranarak, ilişkilerinizi dengelemeye çalışmanız, sizin için zaman kaybı olabilir. AŞK: Aşka sadece kendi duygularınızın penceresinden bakıyorsunuz. Onun sizinle ilgili farklı düşünceleri olabilir. Unutmayın.. SAĞLIK: Bazen, her şeyden uzaklaşıp, inziva hayatını özlüyorsunuz. Bu duygularınız sizi sosyal hayattan uzaklaştırıyor.

9 Şubat 2019 CumartesiİKİZLER Burcu Yorumu: İŞ: Sürekli bir şeylerden şikayet etmekle bir yerlere varamazsınız. Çevrenizin koşulları size ters gelebilir. Alışmaya çalışın.. AŞK: Size olan duyguları çok güçlü fakat her zaman bunu gösteremeyebilir. Böyle anlarda daha anlayışlı davranın. SAĞLIK: Her şeyi bir kenara bırakmayın. Sadece, sizi rahatsız edecek kadar kafanıza taktığınız kişiyi silin atın.

9 Şubat 2019 CumartesiYENGEÇ Burcu Yorumu: İŞ:Girdiğiniz her ortamda, konuya hakim olmak isteyişiniz çoğu kez yanlış anlaşılıyor. Çevrenize şans vermelisiniz. AŞK: Karşılıklı duygularda güvenin şart olduğunu artık anlamalısınız. Onu daha fazla sorgulayarak üzmeyin.. SAĞLIK: Aşırı tavizsiz yapınızla, içinizde alevlenmeye hazır bir kor sizi rahat bırakmıyor. Dikkat edin.

9 Şubat 2019 CumartesiASLAN Burcu Yorumu: İŞ: İş birliği içinde olduğunuz kişilere ters düşmekten korkmamalı, fikirlerinizi açıkça söylemelisiniz.. AŞK: Beraberliğinizin farklı boyutlarında olmanız, bir çok şeyi birlikte aşmanız, oldukça mutluluk verici.bir durum SAĞLIK: Organizmanız size hizmet ediyor gibi görünse de, küçücük rahatsızlıklarda ona teslim oluyorsunuz.

9 Şubat 2019 CumartesiBAŞAK Burcu Yorumu: İŞ: İş hayatınızda herkese güvenmemeyi hala öğrenemediniz. Yanlış kişilerle iş birliği içine girebilirsiniz, dikkatli olun. AŞK: Aşkı sizden sormak, her zaman gerçekçi olmuyor.Bazen, hem kendinizi hem de onu yanıltıyorsunuz.; SAĞLIK: İnsanlarla olan ilişkilerinizde özünde naziksiniz. Fakat, gergin olduğunuz zaman hiçbir şeyi görmüyorsunuz.

9 Şubat 2019 CumartesiTERAZİ Burcu Yorumu: İŞ: Yaşamı iyi sorguluyor ve doğrularınızı inatla savunuyor, tepkilerinizi olumlu bir şekilde dile getiriyor olmanız güzel. AŞK: Çevrenizde olumsuz ilişkiler canınızı sıkıyor. Siz kendi duygularınızı savunmakta oldukça haklısınız. SAĞLIK: Yeme-içme konusunda özenli sayılırsınız. Bu titizliğinizi günlük spor aktiviteleri için de gösterin.

9 Şubat 2019 CumartesiAKREP Burcu Yorumu: İŞ: Eski duygularınızın atağa kalkması size hiçbir şey kazandırmıyor. Geçmişin üstüne bir sünger çekmelisiniz artık AŞK: Saygın ilişkilerden yana oluşunuz, sizi farklı kılıyor. Onunla olan beraberliğiniz gün geçtikçe daha değerli oluyor SAĞLIK: Sağlıkla ilgili sohbetlere karşı umarsız davranıyorsunuz. Biraz kulak kabartsanız iyi olacak.

9 Şubat 2019 CumartesiYAY Burcu Yorumu: İŞ: Değişimlerden yana oluşunuz, çevrenizde çelişkiler uyandırıyor. Onlar bu farklılıklara anlam veremiyorlar. AŞK: Onunla birlikte bir çok sorunu kolaylıkla aşıyor olmanız sizi şımartmamalı. Her zaman ayni kolaylığı bulamayabilirsiniz. SAĞLIK: İlişkiler konusunda girişken ve yetenekli olduğunuz halde, her zaman sinirlerinizi bozacak bir konu buluyorsunuz.

9 Şubat 2019 CumartesiOĞLAK Burcu Yorumu: İŞ: Eski şartlarınızı düşündükçe, şimdiki durumunuz size garip gelebilir. Kendinizi aşma konusunda oldukça sabırlısınız. AŞK: Sadece onun duygularının önemli olduğunu zannederek, kendinizi çok fazla ihmal ettiniz. Kendinizi geliştirmelisiniz. SAĞLIK: Mide rahatsızlığınız yüzünden uykusuz gecelerinizi unutmayın. Çok soğuk şeyler size yaramıyor.

9 Şubat 2019 CumartesiKOVA Burcu Yorumu: İŞ: Sizi sıkan konulardan hızla uzaklaşmanız yüzünden, suçlanmanız mümkün. Çevreniz daha duyarlı olmanızı bekliyor. AŞK: Geçici planlar yaparak, duygularınıza çözüm getirmeye çalışmanız hata. O, fikirlerinizi kabul etmek zorunda.. SAĞLIK: Tek kişi bile olsa, gerçek dostunuzu bulmalısınız. Yoksa, uğradığınız hayal kırıklıkları sinir sisteminizi harap edecek.

9 Şubat 2019 CumartesiBALIK Burcu Yorumu: İŞ: Sorunlardan kaçmadan yaşamayı öğrenmelisiniz. Bugün bazı konularda fikrinizi sorabilirler. Net olmalısınız. AŞK: Sevdiğiniz kişi sizinle olmaktan gurur duyuyor olsa da, bazı konularda, sizi çözmüş değil. Güven sağlamalısınız SAĞLIK: Küçücük heyecanlar sizi sarsmaya yetiyor. Bugünlerde boğaz bölgenizi koruyarak, ilaçlarla uğraşmayın.

 

 

 

Böyle insanları neden programa alıyorsunuz.hem... Böyle insanları neden programa alıyorsunuz.hem... Hamit den cok etkilendim cok yakisikli tanismak... Hamit tunc cok yakisikli asik Oldum tanismak... Hamit tunc hakkinda İnşAllah herkes iyi bir gün geçirir,... Takipçi atabilirmisin Yasin bey keşke o gururla başındaki taşıdığım... Siz bunlara zam yaptıkça halk kaçak sigaraya... Siz bunlara zam yaptıkça halk kaçak sigaraya... kendileri için bi şey istiyorlarsa nametler.... Esenyurt Rerhan hanımın el haretetlerini beğenmiyoruz... Reyhan yıldırımı çocuksu haretetlerinden... Gerçekten de dürüst saygılı çok iyi... Selam BUGÜN ÇOK OKUNANLAR 10 Şubat'ta koşulacak olan İzmir ve Adana at yarışları içi... 2. Halk ittifakı kuracak 3. 8 Şubat 2019 Cuma reyting sonuçları... 4. 10 Şubat 2019 Pazar Günlük Burç... 5. Tercih hatalarına çok üzülüyorum 6. Avcılarlı ne isterse o olur 7. 11 Şubat 2019 Pazartesi Günlük Burç... 8. Bu pankartları kim yırtıyor? 9. Kredi kartı borcu ödemeyenlere haciz... 10. Tanzim satış mağazaları hangi il... 11. Taşıma seçmenle belediyecilik olmaz 12. Sosyal medyadaki taciz ve tehditlere... 13. Daltonlar'ın kolunu kırdılar 14. Sigara ömürden 10 yıl çalıyor 15. Komşularımız hayal kuracak 16. İstanbul'un en değerlileri... 17. Yahya Çavuş ibadete açıldı 18. Yemekteyiz 11-15 Şubat yarışmacıları... 19. Trabzonspor'da Jose Sosa sevinci! 20. Yalçın Menteş'e son görev BU AY ÇOK YORUMLANANLAR 1. Yemekteyiz Yeliz Odabaş kimdir? Kaç... 2. Yemekteyiz Sibel Kırlı kimdir? Kaç... 3. Muhafazakar Giyim Fuarı kapılarını... 4. Hande Erçel'in anne acısı!... 5. 28 Ocak 2019 Pazartesi Şanlıurfa... 6. Recep İvedik 6 ne zaman vizyona girecek?... 7. 21 Ocak 2019 Pazartesi Günlük Burç... 8. Necla Teyze ortada kaldı 9. 19 Ocak 2019 Cumartesi İstanbul ve... 10. 18 Ocak Aralık 2019 Cuma İzmir ve... 11. Gelinim Mutfakta Simge Ayna ve kaynanası... 12. Yemekteyiz Yılmaz Kardaş kimdir?... 13. 24 Ocak 2019 Perşembe İzmir ve Şanlıurfa... 14. 11 Ocak Aralık 2019 Cuma İzmir ve... 15. Yemekteyiz Hasan Mert Tüysüz kimdir?... 16. VPN ile internet sitelerine girenlere... Onur Büyüktopçu’nun sunduğu Yemekteyiz’in dördüncü gününde... 18. İşte CHP'nin İstanbul ilçe... 19. 26 Ocak 2019 Cumartesi Günlük Burç... 20. 14 Ocak 2019 Pazartesi Günlük Burç...
 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.