Bosch Rexroth, Üsküdar’da
Sosyal Medya

HABERLER

Bosch Rexroth, Üsküdar’da

Bosch Rexroth ve Üsküdar Üniversitesi arasında kurumsal dış paydaş toplantısı düzenlenerek sanayi ve eğitim işbirliği oluşumunda temel adım atıldı.

 

Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından desteklenen, eğitimde kalite çalışmaları kapsamında Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakülte Dekanı Prof. Dr. Osman Çerezci ve Bosch Rexroth Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü Levent Fadıloğlu ile paydaş görüşlerini içeren bir toplantı gerçekleştirildi.

Üsküdar Üniversitesi ve Bosch Rexroth temsilcileri arasında samimi bir ortamda gerçekleştirilen toplantıda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Üsküdar Üniversitesi

Eğitim kalitesinin arttırılması başlığında gerçekleşen toplantıda sektör ve üniversitenin beklentileri ele alındı.

Üsküdar Üniversitesi Kalite Uzmanı Namık Demir tarafından kurumsal tanıtımın ardından işbirliği yapılabilecek konular belirlenerek katılımcıların fikirleri ortak bir alanda birleştirildi.

Nitelikli öğrenci yetiştirmenin, sektörün ihtiyaçlarını karşılamadaki önemi vurgulanarak, özel sektör desteği ile eğitim müfredatının güncel tutulmasının önemli bir kazanım olduğunun altı çizildi.

Bosch Rexroth Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü Levent Fadıloğlu’nun görüşlerinin alınmasının ardından toplantının ana başlıkları belirlenerek bir sonraki toplantı için Üsküdar Üniversitesi ve Bosch Rexroth arasında fikir birliğine varıldı.

Üsküdar Üniversitesi

Tüm katılımcıların karşılıklı görüşlerinin alındığı toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

Üsküdar Üniversitesi

 

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

 

 

 

 

YKS ( TYT-AYT ) 2019 Sınavları Hangi İl ve İlçelerde... 2 YKS YDT 2019 Hangi Dillerde Yapılacak? YKS YDT Dil... 3 e Kurs EBA Öğrenci Girişi Yap 2019 DYK Kurs Kaydı! 4 2019 YKS (TYT - AYT- YDT) Üniversiteye Giriş Başvuru... 5 2019-YKS ‘ye Girmeden 2018 TYT Puanının Kullanılması... 6 375. Kısa Dönem Askerlik Yerleri Ne Zaman Belli... 7 Okullar Ne Zaman Kapanacak? 2019 Öğrenciler Yaz... 8 YKS 2019 Sınav Merkezi Değiştirme-Güncelleme İşlemleri! 9 YKS 2019 Öğrenim Durumu ve Kodu İşaretlemesi 10 YKS 2019’a Kimler Başvurabilir ? Başvuru Şartları

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.