Çarpışma 11. Bölümde neler oldu? Kadir, Cansız’ı yakaladı mı?
Sosyal Medya

EĞLENCE

Çarpışma 11. Bölümde neler oldu? Kadir, Cansız’ı yakaladı mı?

Çarpışma dizisi 11. Bölümüyle izleyenleri yine ekrana kilitledi. Son dönemlerde en çok izlenen dizi olan Çarpışma, ekranları kasıp kavuruyor.

Show TV ekranlarından yayınlanan ve milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen Çarpışma dizisi, heyecanı ve aksiyonuyla ekranları kasıp kavuruyor. Son dönemde en çok izlenen dizi haline gelen Çarpışma’nın 11. Bölümünde neler oldu ve 12. Bölüm ile alakalı detaylar haberimizde.

Her hafta merakla beklenen dizi Çarpışma’nın 11. Bölümü dün yayınlandı. Televizyonseverleri ekrana kilitleyen dizide heyecan bitmiyor. Son olarak Kadir, gizli bir yerde yaşayan Veli ile Zeynep’i yakaladı. Zeynep, Veli’den Kadir ile ilgili sorularının cevaplarını bekliyor. Veli ise Kadir’e babasını verirse Kadir’in bir baba katili olacağını söyledi. Bunu duyan Zeynep çok şaşırıyor.

ÇARPIŞMA 11. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kadir gerçekten çok zorlu bir yola çıkıyor. Sır perdesi aralanıyor ve Kadir her olayda yeni şeyler öğreniyor. Veli, Zeynep’i tehdit ediyor çünkü Zeynep Asiye’nin kim olduğunu, gerçek yüzünü öğreniyor. Zeynep, Asiye’ye ulaşmak istiyor. Ancak Selim’den aldığı tepki yüzünden korktu. Meral ise yine fitne peşinde. Kerem ile Cemre arasındaki aşka fitne sokmaya çalışıyor. Bunun için Demir ile işbirliği yapıyor. Bu dörtlü arasındaki kavgalar bir fırtınaya dönüşecek gibi duruyor. Tabi Adalı’nın ne yapacağı da merak ediliyor. Özellikle Veli ile yumruk yumruğa geldi. Oldukça heyecan dolu dizinin 12. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.