Youtuber Meryem Şok Soruyla Elendi
Sosyal Medya

EĞLENCE

Youtuber Meryem Şok Soruyla Elendi

Kim Milyoner Olmak İster’e Katılan Meryem Can 2. Soruda Elendi...Kim Milyoner Olmak İster’in 810. Bölümünde yarışmacı olarak katılan ünlü YouTuber Meryem Can 2. soruda elendi. İşte Meryem Can'ın zor anları...

Yıllardır sevilerek izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster’in 810. Bölümünde yarışmacı olarak katılan ünlü YouTuber Meryem Can 2. soruda elendi. İşte Meryem Can’ın yarıştığı bölümün ayrıntıları…

meryem-can.png


1. Meryem Can, 9 Mart 1995 yılında İstanbul Kartal’da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Edebiyat Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir.

meryem-can,-9-mart-1995.png


2. YouTube dünyasına 7 Ağustos 2014 tarihinde katılan Meryem Can’ın şu an 2 milyona yakın abonesi bulunmaktadır. 

meryem-can’in-su-an-2-milyona-yakin-abonesi.png


3. YouTube camiasında oldukça sevilen Meryem Can, genellikle eğlence içerikleri üretmekte ve birçok reklam çalışmasında yer alan bir YouTuber olarak bilinmektedir. 

youtuber.png


4. Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 810. Bölümüne yarışmacı olarak katılan Meryem Can, 2. soruda elenerek arkadaşlarını gülme krizine soktu. 

kim-milyoner-olmak-ister.jpg


5. Hangisi “gereği veya nedeni yokken” anlamında kullanılan bir ifadedir? Sorusunu doğru cevaplayan Meryem Can ilk soruyu atlatmanın rahatlığı içindeyken 2. soru Can’ın sonu oldu.

meryem-can-youtube.jpg


6. Yarışmanın henüz 2.sorusu olan "Köpeğin kesik kesik havlaması hangi sözle ifade edilir?" sorusuna verdiği yanlış cevapla elenen Meryem Can unutulmaz anılarına bir yenisini daha eklemiş oldu. 

kopegin-kesik-kesik-havlamasi.jpg

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.