Okan Can Yantır kimdir?
Sosyal Medya

HABERLER

Okan Can Yantır kimdir?

Okan Can Yantır kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Sıla, Ahmet Kural arasında yaşanan darp olayına ilişkin yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Sıla ve Ahmet Kural'ın ayrı olduğu dönemde Sıla'nın Okan Can Yantır ile birlikte olduklarını açıklaması olayların fitilini ateşledi. Peki Okan Can Yantır kimdir?

Sıla Ahmet Kural arasında yaşanan darp olayına ilişkin yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.  Gelen iddialara göre Sıla'nın Ahmet Kural'a ayrı oldukları dönemde beraber olduklarını açıklaması olayın fitliini ateşlediği ve yaşanan olayların bu itirafın ardından gerçekleştiği konuşuluyor. 
 
OKAN CAN YANTIR KİMDİR?
 
Okan Can Yantır, 1980 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki Okan Can Yantır, eğitim hayatını Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümü'nden mezun olarak tamamladı. Yantır, aynı zamanda Fransa Paul Valery Üniversitesi'nde Seçim Stratejileri ve Aday İmajı eğitimi de almıştır.
 
 
Üniversitede okuduğu dönemden bu yana dergi sektöründe çalışan Okan Can Yantır, Esquire Dergisi ile dergi sektöründeki kariyerine ilk adımını atmıştır. Dergi sektöründe görev almaya başladığı günden bu güne kadar stajyerlikten editörlüğe kadar birçok görev yapan Yantır, bir süre boyunca Doğuş Yayın Grubuna bağlı GQ Türkiye Dergisi'nin Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürmüştür.Arda Turan, Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı Possible'ı açmıştır ve günümüzde Possible'ın yöneticisi olarak Okan Can Yantır görev yapmaktadır

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.