Beril Kayar kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır?
Sosyal Medya

EĞLENCE

Beril Kayar kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır?

Adını Feriha Koydum ve O Hayat benim dizilerinde boy gösteren genç oyuncu Beril Kayar Çukur dizisinde Selim karakterini canlandıran Öner Erkan'a gönlünü kaptırdı. Peki Beril Kayr kimdir? aslen nerelidir? Beril Kayar kaç yaşındadır? Öner Erkan kimdir? nerelidir? yaşı kaçtır? Kaynak: Beril Kayar kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır? Sevgilisi Öner Erkan kimdir?

Öner Erkan'ın sevgilisi olduğu ortaya çıkan oyuncu ve manken Beril Kayar kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir?

Adı sık sık ünlü isimlerle geçen ve her fırsatta gerçek aşka inanmadığını dile getiren Beril Kayar Çukur dizisinin Koçovalı Selim'ine gönlümü kaptırdı. Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan genç oyuncu Beril Kayar Akmerkez'de oyuncu Öner Erkan ile görüntülendi.Peki Beril Kayr kimdir? aslen nerelidir? Beril Kayar kaç yaşındadır? Öner Erkan kimdir? nerelidir? yaşı kaçtır?

 

ÖNCE MODELLİK SONRA OYUNCULUK

 

Çalışma hayatına şirketlerle adım atmıştır. Başvuru yaptığı ajanslarda güzelliği ile dikkat çekmeyi başaran Beril Kayar, bu ajanslara bağlı olarak modellik yapmaya başlamıştır. Modelliğin ardından, oyunculukla da ilgilenen Kayar, dizilerde rol almaya başlamıştır. İlk olarak "Acayip Hikayeler" adlı dizide 'Rakkase' adlı karakterle seyirci karşısına çıkmıştır.

BİR ÇOK DİZİDE ROL ALMIŞ

2012 senesinde ise "Adını Feriha Koydum- Emir'in Yolu" dizisinde'Zülal' olarak seyirciyle buluşmuştur. Zülal karakterine hayat verdiği dizide, dizinin başrol oyuncusu Hazal Kaya'nın yerine Çağatay Ulusoy'un partneri olarak kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra "Arka Sokaklar" ve "O Hayat Benim" dizilerinde rol alan Beril Kayar, Dokuzuncu sezonda katıldığı Arka Sokaklar'da Komiser Deniz karakterini canlandırırken aynı zamanda O Hayat Benim dizisindeZeynep karakterine de can vermiştir. Zeynep karakterini ünlü oyuncudan önce, dizinin eski sezonunda Aybüke Pusat canlandırmıştır. Dizilerin haricinde Beril Kayar "Soygun" adlıfilm projesinde de yer almıştır.

"TEK EŞLİLİK VE AŞKA İNANMIYORUM"

Didem Soydan ile kamera karşısına geçip cesur pozlar veren Beril Kayar, "Aşk tanımınız ne?" sorusuna şu yanıtı vermişti: "Sonsuz aşka ve tek eşliliğe inanmıyorum. İnsan, hayvan içgüdülerine sahip bir varlık. Tek eşli olmak insan doğasına aykırı. Hepimiz bunu biliyoruz. Ama bazen kendimizi baskılıyoruz ya da kulağa romantik gelen 'sonsuz aşk' gibi kavramlara inanmak istiyoruz. Fakat şu açık: İki insanın uzun yıllar boyu beraber yaşayabilmesi ve anlaşabilmesi hayal bile değil. Ütopik, inandırıcı gelmiyor." açıklamalarıyla gündeme gelmişti.

 

 

ÖNER ERKAN KİMDİR?

Öner Erkan, 4 Ocak 1980 tarihinde İzmir’de doğdu. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde tamamlamış, Bahçeşehir Üniversitesi'nde ise yüksek lisans yapmıştır.İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında rol aldığı Kuzenlerim dizisi ile yaşamış; Mutlu Ol Yeter, Üsküdar'a Giderken, Yalan Dünya, Deli Saraylı, Kahve Bahane, İki Aile, Aşk Her Yaşta, Canım Benim ve Avrupa Yakası dizilerinde rol almıştır

.Öner Erkan; İtirazım Var, Böcek, Mutlu Aile Defteri, Hırsız Var, Bornova Bornova, 7 Kocalı Hürmüz, Kağıt, Son Osmanlı Yandım Ali ve Organize İşler filmleri ile sinema dünyasında da yerini almıştır.Şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Selim Koçovalı karakterine hayat vermektedir. Öner Erkan, 1.85 metre boyunda, 78 kilo ve Oğlak burcudur

.Ödülleri:

2013 – 17. Afife Tiyatro Ödülleri, Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu – Babamın Cesetleri2012 – Dhaka Uluslararası Film Festvali – En İyi Erkek Oyuncu – Kağıt2009 – 46. Uluslararası Altın Portakal Film Festvali – En İyi Erkek Oyuncu – Bornova Bornova2008 – 15. Adana Altın Koza Film Şenlği – En İyi Erkek Oyuncu -Made in Europe Kaynak: Beril Kayar kimdir? nerelidir, kaç yaşındadır? Sevgilisi Öner Erkan kimdir? 

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.