Dil Öğrenirken Para Kazanın
Sosyal Medya

YURTDIŞI EĞİTİM

Dil Öğrenirken Para Kazanın

Yurtdışı günümüzde birçok kişinin hayali, ve dil öğrenmede yaşanılan en büyük sıkıntılar nelerdir, hepimiz biliyoruz.

Bunlardan biri konuşma pratiği yapamamaktır, diğeri ise yeterince kulak dolmadığı için tempo hızlı gelmektedir. Studyplus Yurtdışı Eğitim'in gençler için planladığı bu programda İngiltere ve Kanada gibi ülkelerde çalışarak dilinizi geliştirebilirsiniz.

 

Yurtdışı, maliyetlerinden dolayı herkesin dil öğrenmek için tercih ettiği bir yol değil. Bu nedenle, artık günümüzde öğrenciler, kendilerine daha uygun maliyetler sunan ÇALIŞ ve OKU PROGRAMLARINI tercih ediyor.

Dil Eğitimi  +  İş  +  Dil Eğitimi olanağını sağlayan ÇALIŞ VE OKU Programı, Öğrencilere, İngilizcelerini geliştirme ve para kazanma olanağını sunarak, İngiltere’de yaşamak, farklı bir deneyim kazanmak, kendi giderlerini karşılayıp, kendi ayakları üzerinde durabilmek, İngiliz kültürünü ve çalışma koşullarını yakından tanımak ve en önemlisi CV ye ekleyeceğiniz yurtdışında iş tecrübesi, referanslar, sertifika ve ileride kariyerinize katacağı başka artılar gibi birçok olanakları sunan bir programdır.

 Yurtdısında hem Egitim almak, ingilizcesini asıl yerinde, ülkesinde geliştirmek isteyenler icin ve aynı zamanda calısarak yaptıgı tüm masrafları cıkarmak isteyenler için, bu program oldukca iyi bir fırsattır. Ingilizcesi orta duzey ustu olan, 18 yas ustu herkes katilabilir.

ÇALIŞ VE OKU Programı nedir?

         Daha önce, “Sandwich Course” veya “PEP (Professional English Programs)” olarak bilinen bu program, artık “Career Development Programme (CDP)” veya “Workskills Plus Programme” olarak sunuluyor. 

 

Dil eğitimi Londra dahil İngiltere’nin çoğu bölgesinde görülebilir ama okul tarafından ayarlanacak iş, Büyük Britanya’nın her hangi bir şehrinde olabilir. Haftalık çalışma süresi 30-40 saat civarındadır ve fazla mesai yapabilirler. Öğrenciler haftalık çalışmaları karşılığında saati 5,5-6 Pound olup aylık ortalama 1000 Pound kazanmaktadırlar. İşe başlamadan önce dil kursunun suresi en az 10-12 hafta olmak durumundadır ve öğrencinin IELTS’ ten 5 alabilmesi için kaç haftalık eğitime ihtiyaç duyacağı, ofisimizde alacakları seviye tespit sınavı nın sonucuna göre belli olacaktır. İş tecrübesinden sonra öğrenciler mutlaka en az 10-12 hafta daha okula gitmekle yükümlüdürler. Bu programdan faydalanabilmek için öğrencilerin dil eğitimi + çalışma süreleri en az 24 hafta, en fazla 52 hafta olabiliyor.

Henüz yorum yapılmamış.

* İşaretli tüm alanları doldurunuz.