|   | 
 • Dizi tutkunları koşun, taze taze haberler var!


  Dizi tutkunları koşun, taze taze haberler var!
  Yeni sezon duyurularından merak uyandıran fragmanlarıyla yepyeni dizilere, spin off müjdelerine ne var ne yok haberimizde!

  Sence8

  Yeni sezon başlıyor! İki yıl aradan sonra kavuşacağımız yeni bölümler yine çok hayran bırakacak gibi! Dizinin yeni sezonunun 10 bölüm olacağı da yapılan açıklamalar arasında.

  Defenders

  Her kahramanın kendi hikayesine tanık olduktan sonra muhteşem birleşmeye hazır mısınız?! Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist birleşip New York’ta suçla savaşacaklar. 

  Girlboss

  Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizi oldukça ses getirecek gibi duruyor. Kadınların gücü adına! 

  House of Cards

  Bir yeni sezon fragmanı da House of Cards’dan geldi. Meraklıları böyle buyursun!

  Genius

  Dizi başlamış olsa da gözden kaçırmamak adına ekleyelim istedik. Her sezon ayrı bir dâhiyi konu almayı planlayan yapımın ilk konuğu Albert Einstein.

  BONUS

  Game of Thrones

  Dizi tutkunları koşun, taze taze haberler var

  7. sezona kavuşmak için gün sayarken muhteşem bir haberle heyecanımızı katladık. Diziye 4 ayrı spin off geliyor. Game of Thrones’un geçmiş evrenine ışık tutmak ve dizideki karakterlerin kendilerine özgü hikayelerini anlatmak üzere 4 farklı spin-off dizisini izleyiciyle buluşturacak.


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.