|   | 
 • Emre Matraş kimdir?


  Emre Matraş kimdir?
  Vatandaşlar Emre Matraş kim olduğunu merak ediyor. 1994'te çıkardığı Yaz Aşkları adlı raggea-pop albümü ile ismini duyuran Emre Matraş deri kralının veliahtı olarak göze çarpıyor. Akbil dolduracak param bile yok diyen şarkıcı eşi Hale Keleş hakkında açıklamalarda bulundu. Peki Emre Matraş kimdir?

  Emre Matraş eşi Hale Keleş'in bütün parasına haciz koydurdu. Garson olmak isteyen Emre Matraş'ı "sen Matraş Deri'nin veliahtısın" diyerek işe almıyorlar. Eşi ünlü şarkıcıdan boşanma davasında Türkiye Cumhuriyeti tarihin'de görülmemiş şeyler istedi. Vatandaşlar Emre Matraş kimdir sorusunun yanıtını merak ediyor.

  Evlilikleri bir türlü rayında gitmeyen ve Hale Keleş'ten iki, Yeşim Erçetin'den ise bir kızı olan, Matraş Deri'nin eski veliahtı Emre Matraş, önceki gün bir park köşesinde objektiflere takıldı. Şu an çalışmadığını, hatta borç batağında olduğunu söyleyen Matraş, varlıklı hayatına dönmek için amcasına açtığı miras davanın sonucunu bekliyor.

  Zamanında psikolojik destek de aldığını belirten Matraş, miras davası aleyhine sonuçlanırsa intihar edeceğini söyledi.

  İLACINI ALAMIYOR

  Günaydın'ın haberine göre Annesinin 11 liralık ilacını dahi alamadığını söyleyen Matraş, bu durumdan dolayı merhum babasının aldığı antikaları sattığını açıkladı. Dört yıl önce geçimini sağlayabilmek için taksi şoförlüğü yapan eski işadamı, biten evlilikleriyle ilgili de ağızları açık bırakacak itiraflarda bulundu.

  'EŞİM ÇOCUK BİLE ALDIRMIŞ'

  Posta'da yer alan habere göre 13 yıllık eşi, iki çocuğunun annesi Hale Keleş'ten Temmuz 2010'da boşanan Matraş, eski eşi Hale Hanım hakkında şöyle konuştu:

  "Hale'ye, biz ayrıldıktan sonra kızlarımın yaşadığı eve, başka bir adamın girmesini istemediğimi söylemiştim. Fakat sonrasında benimle evliyken başkasından çocuk aldırdığını öğrendim. Hatta ayrıldıktan aylar sonra bir erkekle maç izlemeye gittikleri sırada gazeteciler tarafından görüntülenince haklarında yanlış haber yapılmasın diye telaş yapıp benden yardım istemişti. Sonra öğrendim ki o kişi, benimle evliyken de hayatındaymış."

  Eski işadamı, kızı Masal'ın annesi eski eşi Yeşim Erçetin içinse şöyle konuştu: "Yeşim, televizyon programlarına çıkıp benim ona para vermediğimi söyledi. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Yeşim ile kızım Masal için görüşüyorum."

  EMRE MATRAŞ KİMDİR?

  Emre Matraş (d. 1975, İstanbul), Türk şarkıcı ve iş adamı. 1994’te çıkardığı reggae-pop tarzındaki Yaz Aşkları adlı albümle adını duyurmuş Çal Çal Oyna adlı parçası oldukça ses getirmiştir.

  16-10/07/emre-matras-i1233-1200x630.jpg

  Daha sonra Feryadım Gökelere birde single yapan sanatçı 1996’da müzik piyasasından çekilerek ailesinin sahibi olduğu bir firmada iş adamı olarak faaliyet göstermiştir.

  13 yıl süren ilk evliliğinden iki çocuk sahibi olan Matraş bu evliliği bitirip 2010 yılında manken ve şarkıcı Yeşim Erçetinle ikinci evliliğini yapmıştır.

  'AKBİL DOLDURACAK PARAM YOK'

  Emre Matraş, 19 Ekim'de gerçekleşecek davanın lehine sonuçlanması halinde soyadını değiştireceğini dile getirirken sözlerine şöyle devam etti: "200 bin dolarlık arabalar kullanıyordum ama şu an Akbil dolduracak para bulamıyorum. Diğer yolculardan rica ediyorum."

  Annesine ilaç alacak, hatta otobüse binecek parası kalmadığını söyleyen Matraş, tüm günlerini bir parkta geçiriyor.

  Vatandaşlar Emre Matraş kim olduğunu merak ediyor. 1994'te çıkardığı Yaz Aşkları adlı raggea-pop albümü ile ismini duyuran Emre Matraş deri kralının veliahtı olarak göze çarpıyor. Akbil dolduracak param bile yok diyen şarkıcı eşi Hale Keleş hakkında açıklamalarda bulundu. Peki Emre Matraş kimdir?


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.