|   | 
 • Facebook Giriş Yöntemi - Facebook'a engel varken nasıl giriş yapılır?


  Facebook Giriş Yöntemi - Facebook'a engel varken nasıl giriş yapılır?

  4 Kasım 2016 itibari ile Sosyal medya erişiminde engelleme var. Facebook, Twitter, Youtube gibi popüler sosyal medya sitelerine erişim sağlanamıyor. Kimi için komple bir erişim sıkıntısı var. Bu sitelerde işleri olanlar veya bu sitelerde vakit geçirenler Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya hesaplarına girmenin yollarını arıyor.

  Facebook'a erişim engeli varken de girmenin bir yolu var. Hem Facebook, hem de erişim engeli olan diğer sitelere girebilmek için kullanabileceğiniz yolları sizin için sıraladık.

  Zanmete Kullanmak

  ZenMate VPN, sanal bir özel ağ oluşturan teknolojidir. Facebook ve Twitter gibi sosyla medya sitelerinde çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan yavaşlama gibi sorunları zenmate vpn ile aşmak mümkün. Bazı ülkelerde yasaklı sitelere girmek için de kullanılan program ülkeler tarafından yasaklanan, engellenen, girilmesi istenmeyen sitelere girebilmek için bir yöntem olarak kullanılıyor. 

  Zanmate kullanarak Facebook, Twitter, Youtube gibi sitelere giriş sağlayabilirsiniz.

  Hotspot Shield Kullanmak

  Hotspot Shield'da aynı ZanMate gibi bir VPN programıdır. Hotspot Shield ile bulunduğunuz ağ yurtdışında bir bölgeye yönlendirilir ve siz o ağ üzerinden bağlarsınız. Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal mecralarda yavaşlama ve erişim problemi yaşadığınızda Hotspot Shield ile bu problemi aşabilirsiniz.

  Bu programları hem bilgisayarınız için, hem de akıllı telefonunuz için kullanabilirsiniz.


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.