|   | 
 • Genç Yetenek İşe Alım Programı başladı!


  Genç Yetenek İşe Alım Programı başladı!
  Geleceğin liderleri olacak genç yetenekleri keşfetmek için işe alım programı 2017 süreci başlıyor!

  Samsung Electronics, gençlere iş hayatına başlangıçta hayat boyu eşlik edecek unutulmaz bir keşif yolculuğu için kapılarını açıyor. “Dünyaya ilham ver, geleceği oluştur” vizyonuyla, faaliyet gösterdiği birçok alanda liderliğini sürdüren Samsung, genç yetenekleri bünyesine katmak için ilki 2015 yılında gerçekleşen işe alım programı “Discover Samsung”un 2017 sürecini başlatıyor. “Discover Samsung” ile kariyerine ilk ve en önemli adımı atacak yetenekleri, unutulmaz bir deneyim ve Samsung’da hayatının işi bekliyor. 

  Mart 2017 tarihine kadar başvuruların alınacağı programa, üniversitelerin 4. sınıfında okuyan ve 2017 yılı Haziran döneminde mezun olabilecek adaylar başvuru yapabilecek. Programa www.discoversamsung.net linkinden başvuru yapan genç yetenekler, online ortamda katılacakları sınavlar ile ilk aşamayı tamamlayacaklar. İkinci aşamada Samsung’u tanıyıp yöneticilerle tanışacakları bir gün geçiren yetenekler, bir sonraki aşamada Samsung yöneticileri mentörlüğünde projelerini geliştirecekler. Finalde ise projelerini Samsung üst düzey yöneticilerine sunacak olan gençler, ödül olarak Samsung’da işe başlama şansı yakalayacaklar.

  Discover Samsung programı ve başvuru hakkında detaylı bilgi için www.discoversamsung.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

   

  Discover Samsung kapsamında Samsung Electronics çatısı altında işe başlayanların hikayeleri için https://www.youtube.com/watch?v=l1v93kIsIOE&feature=youtu.be linkini ziyaret edebilirsiniz.

   


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.