|   | 
 • Gizem Kerimoğlu kimdir?


  Gizem Kerimoğlu kimdir?
  Survivor gönüllüler takımında yer alan Gizem Kerimoğlu kimdir ve nerelidir? Gizem Kerimoğlu instagram hesabında hayli iddialı fotoğraflarını paylaşmış.

  Gizem Kerimoğlu 2016 gönüllüler takımının dikkat çeken isimlerinden peki kimdir ve nerelidir?

  Gizem Kerimoğlu ilk günden Survivor adasında başarılı bir performans sergilemeye başladı. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Gizem Kerimoğlu Kocaeli Üniversitesi Spor akademisinden mezun. Futbolculuk geçmişini geride bırakın Gizem Kerimoğlu şimdi oyunculuğa yelken açmış.

  GİZEM KERİMOĞLU KİMDİR?

  Aynı zamanda oyunculuk yapan Gizem Kerimoğlu 28 yaşında. 30 Ekim 1988 doğumlu olan Gizem Kerimoğlu İstanbul Fatih'den. Bulgar göçmeni bir ailenin kızı olan Gizem Kerimoğlu'nun bir küçük erkek kardeşi var.

   

  GİZEM KERİMOĞLU INSTAGRAM HESABI

  Gizem Kerimoğlu'nun instagram hesabındaki fotoğrafları modelleri aratmıyor. Sporcu geçmişi sayesinde kusursuz bir fiziğe sahip olan Gizem Kerimoğlu bol bol fotoğraf çektirip takipçileri ile paylaşmış.

  Gizem Kerimoğlu Survivor adasına gitmeden önce de takipçilerine imzalı tişörtler hediye etme sözü vermiş.

  Gizem Kerimoğlu Akademi35bucuk'ta da oyunculuk eğitimi almış. Altan Gördüm ile bu fotoğrafını instagram hesabından paylaşırken altına '"@akademi35bucuk canım @altangordum desteğiniz ve Yanımda olduğunuz için çok teşekkürler" notunu düşmüş.

  Gizem Kerimoğlu Boyu: 174

  Gizem Kerimoğlu Kilosu: 58

  Gizem Kerimoğlu Yaşı: 27


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.