|   | 
 • Hitit Üni'de ISVET-2016


  Hitit Üni'de ISVET-2016
  Hitit Üniversitesi Kuruluşunun Onuncu Yılını büyük bir etkinlikle kutluyor...

  Uluslararası Yükseköğretimde Mesleki Eğitim ve Öğretim Sempozyumu (ISVET-2016) Başlıyor

   09 Ekim 2016

  Üniversitemizin kuruluşunun 10. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Uluslararası Yükseköğretimde Mesleki Eğitim ve Öğretim Sempozyumu (ISVET-2016), 12-15 Ekim 2016 tarihleri arasında köklü bir yükseköğretim tecrübesi ve geçmişi olan Meslek Yüksekokulumuz Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir.

  Sempozyumun temel amacı, mesleki eğitimin en temel aktörleri olan Meslek Yüksekokullarının eğitim-istihdam ilişkisi içerisindeki yeri, temel sorunları ve çözümlere yönelik bilimsel ve akademik araştırmaların sunumuna fırsat yaratmak ve özellikle sorunların çözümünde yenilikçi yaklaşımları ortaya çıkarmaktır. Üç gün boyunca devam edecek Sempozyuma Türkiye’nin 70 farklı Üniversitesinden akademisyenlerin katılımı ile 170 bildiri sunulacaktır. Ayrıca sempozyumda “21. Yüzyılda Mesleki ve Teknik eğitimin Önemi” ile “Mesleki ve Teknik Eğitimde Yeni Modeller” adlı iki panel yer almaktadır.  

  12 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 10:00’da Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Kampüsü Ethem Erkoç Konferans Salonu’nda sempozyum açılışı yapılacak olup sempozyuma tüm akademik ve idari personelimiz ile halkımız davetlidir. 

  Sempozyum programı için tıklayınız.

  Sempozyum web sayfasına ulaşmak için tıklayınız.


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.