|   | 
 • Nisan 2017 Kamu Personeli Alım İlanları ( Binlerce Personel Alınıyor)


  Nisan 2017 Kamu Personeli Alım İlanları ( Binlerce Personel Alınıyor)
  Nisan ayında kamu kurum ve kuruluşlar ve üniversiteler ilana çıktı. Söz konusu ilanlar kapsamında binlerce personel alımı yapılıyor. Personel alım ilanlarının detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

  Kamu Kurum ve Kuruluşları Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile birçok personel alım ilanlarını yayımladılar. Ayrıca personel alım ilanları kurumların kendi resmi web siteleri üzerinden de yayımlandı. Yayımlanan ilanlara ilişkin tüm detayları kamupersoneli.net olarak aşağıda paylaşıyoruz.
   
  .:: ASKERİ PERSONEL ALIM İLANLARI ::.
   
  - Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli erbaş ve uzman erbaş alımı yapıyor. MSB 13 bin sözleşmeli erbaş, 11 bin uzman erbaş alımı yapıyor. İlana başvurular 3 Mart 2017'de başladı ve 1 Aralık 2017 tarihine kadar devam edecek. 
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  - Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş alımı yapıyor. Söz konusu ilana başvurular 20 Mart 2017 tarihinde başladı ve 21 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir. 
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  .:: SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANLARI ::.
   
  - Dışişleri Bakanlığı yayımladığı ilanı ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanına başvurular 6 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir.
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  - Kredi ve Yurtlar Kurumu 1044 sözleşmeli personel alımı yapıyor. Söz konusu ilana başvurular 5 Nisan 2017'de başlayacak ve 14 Nisan 2017'ye kadar devam edecektir.
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  - Jandarma Genel Komutanlığı 2650 sözleşmeli personel alımı yapıyor. İlana başvurular 31 Mart 2017 tarihinde başladı ve 28 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecektir.
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  - Kırklareli İl Özel İdaresi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Söz konusu ilana başvurular 21 Nisan 2017 tarihine kadar devam edecektir. 
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  - Yurt Dışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı yapıyor. İlana başvurular 10 Nisan 2017'de sona erecektir. 
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  .:: EMNİYET PERSONELİ ALIM İLANLARI ::.
   
  Polis Akademisi Başkanlığı 20. Dönem POMEM 10 bin polis alımı yapıyor. İlana başvurular 3 Nisan 2017 ile 14 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. 
   
  İlanın detayları için tıklayınız. 
   
  .:: İŞÇİ ALIM İLANLARI ::.
   
  - Ahi Evran Üniversitesi yayımladığı ilanı ile işçi alımı yapıyor. İlana başvurular 31 Mart 2017 tarihinde başladı ve 10 Nisan 2017 tarihinde sona erecektir.  
   
  İlanın detayları için Tıklayınız. 
   
  - Eskil Belediyesi işçi alım ilanı.. İlana başvurular 31 Mart 2017 - 10 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.