|   | 
 • Öğrenci Dostu Üniversite


  Öğrenci Dostu Üniversite
  Hitit Üniversitesi öğrenci dostu olmaya devam ediyor. Ünivresite, öğrencilerin aileleri için bir misafirhane hizmete sundu...

  Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu Kampüsünde yer alan ve 12 adet çift yataklı standart, 2 adet süit ve 1 adet çift yataklı engelli odasının bulundu misafirhanemiz hizmet vermeye başladı.

  Üniversitemiz misafirhanesinden, tüm kamu personeli, Üniversitemiz bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları, Üniversitemizin eğitim-araştırma faaliyetlerine katılmak veya resmi temaslarda bulunmak üzere kısa süreli olarak gelen araştırmacılar, yabancı uyruklu öğretim elemanları, misafirler ve ziyaretçiler ile Rektörlük tarafından uygun görülen diğer ziyaretçiler yararlanabileceklerdir.

  Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan, alt yapısı tamamlanan Meslek Yüksekokulumuzun kampüs haline geldiğini ve Üniversitemizin ilimize örnek bir yapılanma içerisinde olduğunu söyleyerek uluslararası standartlara uygun olarak yapılan modern binaların ülkemize, ilimize ve bölgemize büyük katkılar sağlayacağının altını çizdi. İlimizin gelişiminde ve kalkınmasında Üniversitemizin önemli bir rol oynadığını da belirten Rektörümüz Prof. Dr. Alkan konuşmasında “Üniversitemizi ve ilimizi ziyaret eden misafirlerimizi, büyük bir rahatlık içerisinde ağırlayabileceğimiz, oldukça modern bir düzeyde tasarlanan odalara sahip olan misafirhanemizi hizmete açmış bulunuyoruz. Toplumun her kesimine hitap eden, şehirle bütünleşmiş bir üniversite olarak, Çorum’a katkı sağlayabiliyor olmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duymaktayız. Misafirhanemiz hayırlı uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.

  Üniversitemiz Misafirhanesinden yararlanacak konuklar konaklama bedellerini, nakit veya Hitit Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığının TR 44 0001 2009 3120 0006 0001 15 Nolu Hesabına EFT/Havale ile ödeyebileceklerdir.

   
  HİTİT ÜNİVERSİTESİ
  SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI
  KONUKEVİ ÜCRET TABLOSU

   Misafirin Statüsü

  Paylaşımlı 2 Kişilik Standart Oda (Kişi Başı)

  Paylaşımlı 2 Kişilik Standart Oda (1 Kişi)

  2 Kişilik Oda Fiyatı

   

  Üniversite bünyesinde çalışan veya emekli olan personel ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları

   

  45,00 TL

   

  70,00 TL

   

  80,00 TL

  Yükseköğretim kurumları personeli ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları

  45,00 TL

  70,00 TL

  80,00 TL

  Harcırahı Hitit Üniversitesi tarafından karşılanan misafirler

  45,00 TL

  70,00 TL

  80,00 TL

  Tüm kamu personeli ile eşleri, çocukları, altsoy ve üstsoyları

  50,00 TL

  80,00 TL

  90,00 TL

   
   
  •0-3 yaş arası 1 çocuk ücretsizdir.
  •Konaklama fiyatları kahvaltı hariçtir.
   
  İlgili Fotoğraflar


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.