|   | 
 • Sıfır Bir 3. sezon 3. bölüm fragmanında Anafor'un intikamı mı alınacak


  Sıfır Bir 3. sezon 3. bölüm fragmanında Anafor'un intikamı mı alınacak
  Sıfır Bir 3. sezon 3. bölüm fragmanı Blu TV ve dizinin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayımlandı. Geçtiğimiz iki sezon boyunca video paylaşım sitesi üzerinden yayın yapan, 3. sezon itibariyle Blu TV üzerinden yayın yapmaya başlayan Sıfır Bir, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Savaş ve arkadaşlarının karşısındaki sorunu atlatabilmek için kurduğu planlar, uyuşturucu çetesinin dikkatini çekmiştir. İşte, aksiyonun dibe vurduğu Sıfır Bir 3. sezon 3. bölüm fragmanı ve Blu TV nasıl izlenir sorusunun cevabı

  ıfır Bir Adana 3. sezon 3. bölüm ile aksiyonu sürdürüyor. Uyuşturucu çetesi üyeleri ile Savaş ve arkadaşları arasında geçecek olan mücadelede, merakla beklenen sahneler izleyicilerin karşısına çıktı. Blu TV bünyesinde yer alan dizinin yeni bölümünde, savaş taktikleri belirlenmiştir. Sıfır Bir 3. sezon 3. bölüm fragmanında bu durum gözler önüne serilmektedir. İşte, dizinin yeni bölüm fragmanı ve Blu TV hakkında detaylı bilgiler
   
   
   
  SIFIR BİR BLU TV'DEN NASIL İZLENİR 
   
  Türkiye'nin gelmiş geçmiş en gerçek dizisi olarak dikkat çeken S1F1R B1R - B1R ZAMANLAR ADANA'DA, Adana'nın getto mahallelerinin hikayesini anlatıyor. Uyuşturucuya, kadın ticaretine ve mahalleliye sırtını dönenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Savaş, Cio, Özgür, Sarsılmaz ve Anafor'un çarpıcı yolculuklarına tanık olduğumuz dizinin arka planına grafiti, rap ve sokak kültürü hakim.
   
  Üyelik işleminin söz konusu olduğu BluTv, ilk 7 gün ücretsiz olarak hizmet vermektedir. İlk 7 günün ardından ise aylık 12.90 türk lirası ödeyerek üye olabileceğiniz bu uygulama için herhangi bir taahhüt söz konusu değildir. Yani istenildiği zaman üyelik iptal ettirilebilir ve herhangi bir cayma bedeli ödenmez.


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.