Captan Marvel 2 Fragman Trailer
Sosyal Medya

CAPTAIN MARVEL OYUNCULARI

Samuel L. Jackson, Jude Law, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan ve Clark Gregg'in gibi isimlerin başrollerini paylaştığı filmdeki ana karakter Captain Marvel'a Room (Gizli Dünya) filmi ile tanıdığımız ABD'li oyuncu Brie Larson hayat veriyor. 

Captain Marvel'ın akıl hocasını İngiliz oyuncu Jude Law canlandırırken, insanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva, Gemma Chan ile hayat buluyor.

CAPTAIN MARVEL FİLMİNİN KONUSU

 

Senaryosunu Meg LeFauve ve Nicole Perlman'ın kaleme aldığı Captain Marvel filmi, 90'lı yıllarda geçiyor ve uzaylı Kree ırkı ile yaşadığı temas sonrası insan üstü güçlere kavuşan savaş uçağı pilotu Carol Danvers, namıdiğer Captain Marvel'in hikayesini anlatıyor.Bu yüzden daha fazla uzay-uzay macerasına, daha çok köklü öykü materyaline ve bu 21 MCU filmini, önceki 20 MCU filminden farklı kılacak şeyden daha fazlasını elde ediyoruz. Evet, Kaptan Marvel'in(utanç verici bir şekilde) olacağı büyük bir anlaşma var: Marvel'in ilk kadın liderliğindeki solo süper kahraman, 10.5 yıldan uzun bir süre önce 20 filmden sonra geldi. Ama sadece “Beğendiğin diğer Marvel filmleri gibi… ama bir kızla!” Teklif etmek o kadar da fazla değil.

Çok İzlenenler