|   | 
 • Vine'ı +18'lik Web Sitesi Satın almak istiyor


  Vine'ı +18'lik Web Sitesi Satın almak istiyor
  Popüler bir cinsel içerik sitesi, Twitter'ın ücretsiz video uygulaması Vine'ı kapatma kararının ardından resmen platforma teklifte bulunduğunu açıkladı..

  Songül YURDAGÜL/SOSYAL MEDYA

  2013'te kullanıma sunulan Twitter'ın ücretsiz video uygulaması Vine'ın kapanma kararının yankıları devam ediyor. Twitter tarafından geçtiğimiz gün açıklanan kararın ardından yetişkinlere yönelik bir web sitesinden ilginç bir öneri geldi. Şirketin başkan yardımcısı Corey Price'ın, Twitter CEO'su Jack Dorsey'e gönderdiği bir mektupta mikro video platformunu devam ettirmek istedikleri ifade etti.

  Price, söz konusu mektupta "Twitter'ın Vine'dan vazgeçmesi ve ciddi boyutlarda işten çıkarmalara gitmesinin ardından, sizin ve hissedarlarınızın Vine'ın satışından elde edebileceğiniz bir nakit gelirinden yararlanabileceğinizi fark ettik." ifadelerine yer verdi. Vine ile +18 web sitesinin pek çok ortak özelliği olduğuna dikkat çeken Price, "Web sitemiz günde 60 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. Vine platformu ile pek çok ortak yanı var." diyerek kendini ifade etti.

  'Eski Şaşaalı Günlerine Döndürebiliriz' Teklifi

  Firma ayrıca Vine üzerinde bir restorasyon yaparak onu eski şaşaalı günlerine döndürebileceklerini, zira altı saniyelik cinsel içerikli videoların birçok insanın keyif alması için yeter de artar bir süre olduğunu iddia etti.

  Twitter'ın gerçekten de bu ilginç teklifi ciddiye alıp Vine platformunu tamamen kaldırmak yerine bir cinsel içerikli video sitesine verip vermeyeceği merakla bekleniyor.


  Etiketler Vine Twitter

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.