|   | 
 • Vize Sınavına 600 Öğrenci Girdi


  Vize Sınavına 600 Öğrenci Girdi
  Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'ndeki bir vize sınavı için 13 sınıf kullanıldı. Sınava yaklaşık 600 öğrenci girdi...

  Üniversitelerde vize dönemi başlarken birçok üniversitede ise vizeler de sona gelindi. Ancak vizelerin en bahtsız öğrencileri ise Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri oldu. İletişim öğrencileri her vize ve final döneminde, ‘geçilemeyen ders’ denilen ‘Hukuka Giriş’ dersini nasıl geçeceklerini kara kara düşünüyorlar.

   

  Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde 2016-2017 eğitim öğretim bahar yılı vize sınavları sona erdi. Ancak bütün sınavların bitmesine rağmen öğrencilerin en çok merak ettiği sınav sonucu ise ‘Hukuka Giriş’ dersi. Çünkü öğrencilerin kendi aralarında ‘geçilemeyen ders’ dedikleri birinci sınıf Hukuka Giriş dersi Gazi iletişim Fakültesinde tekrarlı öğrencilerin en çok geçemeyip tekrar sınavına girdiği derslerin başında geliyor.

   

  600 ÖĞRENCİ SINAVA GİRDİ ÇOĞUNLUĞU TEKRARLI ÖĞRENCİ

  Gazetecilik, Halkla İlişkiler ve Tanıtım ile Radyo, Televizyon ve Sinema bölümlerinin birinci sınıf bahar dönemi ortak dersi olan Hukuka Giriş dersinin önceki günlerde gerçekleşen vize sınavına çoğunluğu tekrarlı öğrencilerin oluşturduğu yaklaşık 600 öğrenci katıldı.

   

  SINAV İÇİN OKUL KAPATILDI

  Sınav ile ilgili bir diğer durum ise sınavın akşam saatlerinde yapılmış olması idi. Çünkü sınava katılan öğrencilerin sayısının çok olması nedeni ile sınav fakültenin 13 sınıfında yapıldı. 

   


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.