|   | 
 • Youtube'de 1 milyon aboneye seks kasedini yayınlayacak


  Youtube'de 1 milyon aboneye seks kasedini yayınlayacak
  YouTube'un çivisinin çıktığı ana hoş geldiniz. Kısa bir süre önce çekilen video şimdiden internette viral olmayı başardı. Peki, ne pahasına?

  YouTube güzel bir mecra. Burada kendinizi tanıtabilir, kanalınız sayesinde birçok kişiye ulaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz şey devasa bir platform olunca, işi farklı noktalara çeken ve gerçekten de platform saygınlığını aşağıya çeken insanlar olacaktır. Tıpkı birazdan sizlerle paylaşacağımız hikaye gibi.

   

  YouTube'un en garip viral videolarından biri

  Bugüne kadar YouTube üzerinde saçma diyeceğimiz çok fazla olay gördük ama Lena the Plug işleri bir adım öteye götürmeyi maalesef başardı. Kendisi sadece bir aydır YouTuber ve şimdiden hayli sağlam izlenme rakamları ve 50 bin üzeri aboneye sahip.

  17-01/21/1-milyon-abone-sex-kasedi-sdn-1484996685.jpg

  Abone sayıları ve çektiği absürt videoların içerikleri yetmemiş olacak ki, şimdi de hayli ilginç bir Vlog ile 1 milyon abone toplamayı hedefliyor. Videoyu burada paylaşmayacağız çünkü belli oranda cinsellik içeriyor.

  Söz konusu video içeriğine göre kendisi bir milyon abone karşılığında takipçileri için bir seks kaseti çekecek. Daha önceleri yetişkin tarzı içerikler çekmeye çalıştığını ama o işe ısınamadığını söyleyen Lena the Plug, seks kasedi çekmenin havalı olduğunu düşünüyor.

  Hazırladığı videonun dikkat çekici olduğuna şüphe yok. Şimdiden 200 bin izlenmeye ulaşarak viral olmayı başardı. 


  Etiketler

  YORUM YAP!

  Ad (Rumuz)

  ..

  Güvenlik Kodu

  Yorumunuz

DİĞER HABERLER

follows

ÜniversiteHaber.com Üniversite ve gençlik gündemini takip edebileceğiniz, İnteraktif bir haber sitesidir. Yazılım ve Tasarım hizmeti www.tahamedya.com tarafından yapılmıştır.